خرید نهال گردو رویال آرمین قاسمی | اولین مرکز خرید نهال با مجوز جهاد کشاورزی و گواهی بهداشت
/ / /

خرید نهال گردو رویال آرمین قاسمی

نهال گردو رویال آرمین قاسمی

نهال گردو رویال قاسمی هر ساله بار میدهد. سایزی درشت دارد و بازار پسند نیز میباشد. این گردو ها مغز های سالم و سفیدی دارند و پوچ نیستند. درخت ها پایه کوتاه میباشند و همچون چتری وسیع در ارتفاع کم باعث باردهی میشود.
گردو ژنوتیپ برتر رویال مقاومت بالایی به انواع بیماری ها و آفات دارد. مقاومت بسیار زیادی در خشکی دارد. در مناطق خشک و کم آب درختان ای نژاد رشد کندی پیدا می کنند و خشک نمی شوند. گردو ژنوتیپ برتر رویال پوستی نازک دارد و به راحتی از پوسته جدا میشود. ویزگی های این گردو دیر گل بودن آن است. در واقع برای مناطقی که سرمای بهاره دارد گردو ژنوتیپ برتر رویال بهترین می باشد.
گردو ژنوتیپ برتر رویال در 5 سالگی هکتاری به 15 تن می رسد. در واقع 2برابر گردو های خارجی میرسد.
گردو ژنوتیپ برتر رویال در سردترین مناطق کشور مانند آذربایجان ؛ کردستان ؛ مشهد ؛ خرم آباد ؛لرستان و ... قابل کشت می باشد.
گردو ژنوتیپ برتر رویال در باغ شخصی مهندس آرمین قاسمی در آذربایجان غربی برای اولین بار پرورش یافت.و به نام مهندس آرمین قاسمی ثبت گردیده است همچنین در سال 1390 مقام کشوری گردو کار نمونه را به نام خود ثبت گردیده است.

نمونه کار:
مقام اول باغ نمونه کشوری را از آن خود کرده است و باغداران توجه نمایند که می توانند قبل از خرید خود اقدام به بازدید باغ مهندس قاسمی کنند و بعد برای خرید اقدام نمایند.
توجه داشته باشین که این گردو به نام آرمین قاسمی ثبت گردیده است.

09141811520
نهال گردو رویال آرمین قاسمی
پشتیبانی در تلگرام
پشتیبانی آنلاین
کارشناس شماره 1

سوالی دارید؟ بپرسید

پشتیبانی در واتس آپ
پشتیبانی آنلاین
کارشناس شماره 2

سوالی دارید؟ بپرسید

واتساپ
تلگرام